Najlepsze życzenia urodzinowe Pani Stanisławie Ciaś w dniu 100urodzin złożył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie. W dniu urodzin – 12 maja – dostojną Jubilatkę, mieszkankę Końskich, odwiedził Krzysztof Obratański wraz z Panią Iwoną Zapałą zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Końskich, by wręczyć list gratulacyjny i okolicznościowy upominek.

Z wizytą przybył także kierownik koneckiego oddziału ZUS Pan Jerzy Jakubowski, by osobiście wręczyć Pani Stanisławie decyzję o specjalnym Jubileuszowym dodatku do emerytury. Na spotkaniu był tort , lampka szampana oraz odśpiewano ,,dwieście lat’’.Jubilatka jest pogodną babcią i prababcią, cieszy się dobrym zdrowiem. Pracowała jako pielęgniarka w pogotowiu ratunkowym w Końskich.Urodziny świętowała ze swymi najbliższymi:córką Lidią z mężem, synową orazsynem Konradem z rodziną. Jubilatka mieszka sama, opiekuje się nią córka Lidia wraz z mężem Ryszardem.

Pani Stanisławie życzymy wielu lat w zdrowiu i wszelkiej pomyślności.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support