W dniu 03 lipca 2007 roku w domu Państwa Młodawskich odbyła się niecodzienna uroczystość. 100 lat życia świętowała Pani Anna Młodawska.

Wraz ze swoją rodziną – synem Eugeniuszem, synową Teresą, wnuczką Ewą i dwoma prawnuczętami, gościła w swoim domu Burmistrza Krzysztofa Obratańskiego, który złożył serdeczne życzenia wręczjąc kwiaty i tradycyjnie jako prezent, ciepły koc.

Pan Burmistrz przekazał także Jubilatce list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewody Świętokrzyskiego.

Niezwykłą niespodzianką okazał się akt urodzenia Pani Anny, sporządzony w 1917 roku w Czarnej, który przygotowała na tą okoliczność kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Końskich Danuta Augustyniak zaproszona na spotkanie.

Udział w uroczystości wziął również kierownik koneckiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Jakubowski, który wręczając kwiaty, poinformował Panią Annę o przyznaniu jej specjalnego dodatku jubileuszowego.

Spotkanie przebiegło w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Był pyszny tort i sernik przygotowany przez panią Teresę – synową Jubilatki.

Gratulujemy tak pięknego wieku i wierzymy, że spotkamy się z Panią Anną na kolejnych urodzinach.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support