Na pierwszym spotkaniu członków nowej rady seniorów wytypowanych przez stowarzyszenia i organizacje zajmujące się sprawami i problemami seniorów w poniedziałek 20 stycznia 2020 roku burmistrz Krzysztof Obratański oraz przewodniczący rady miasta Piotr Słoka podziękowali dotychczasowym członkom rady za czteroletnią pracę. Później zostali przedstawieni nowi radni, którzy złożyli uroczyste ślubowanie. Po ich zaprzysiężeniu przyszedł czas na wybór nowego przewodniczącego i wiceprzewodniczących. W jawnym głosowaniu na przewodniczącą rady seniorów wybrano Danutę Chwaszczyńską, a na jej zastępczynie Zofię Münnich i Barbarę Szymczyk.

W skład nowej rady seniorów weszli: Danuta Chwaszczyńska (przewodnicząca), Zofia Münnich i Barbara Szymczyk (wiceprzewodniczące), Anna Dąbrowska, Teresa Wilk, Jolanta Rydzewska, Henryk Kosierkiewicz, Kazimierz Sakwa, Jan Wiaderny, Roman Struzik, Stanisław Kacperski, Barbara Zielińska i Bogdan Kuśmierczyk. Opiekunem rady z Urzędu Miasta i Gminy jest Przemysław Janiszewski.

Dodane przez: MGDK
Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support