W dniu 1 czerwca 2017 r., z okazji Dnia Dziecka, wszystkie przedszkolaki i zaproszeni goście – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Końskie pan Krzysztof Jasiński oraz rodziny przedszkolaków obejrzeli przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców dzieci z grupy III pt. „Śpiąca królewna” według tekstu Janiny Gillowej.

Przedszkolaki ze wszystkich grup obejrzały przedstawienie z zapartym tchem i z ogromną niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. W przedstawieniu można było obejrzeć brawurowe role: Króla-Tomasza Gardulskiego, Królowej- Agnieszki Gardulskiej, Księżniczki-Agnieszki Stanek, Księcia- Leszka Stanka, Wróżek- Aleksandry Kozłowskiej, Magdaleny Piekarskiej, Pani Moniki, Elżbiety Nowak- Grygiel, Kucharza i Kuchcika-Karoliny Kowalik, Małgorzaty Dopieralskiej, Herolda-Michała Dylewskiego i Narratora-Agnieszki Wróbel. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie, doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i scenografia przygotowana przez rodziców – panie Jolantę Piwowarczyk, Ewę Sowińską, Ewelinę Sochacką. Reżyserem przedstawienia była pani Anna Serek przy współpracy z dyrektorem Anną Puszką i Beatą Janus. W imieniu wszystkich zgromadzonych pan Burmistrz podziękował rodzicom – aktorom za przepiękny występ i wręczył aktorom słodkie nagrody . Rodzice otrzymali także upominki od pani Dyrektor, a od zachwyconej publiczności oklaski na stojąco, które długo nie mogły umilknąć. Teatr nie był jedyną atrakcją przygotowaną w tym dniu dla dzieci – pan Burmistrz Krzysztof Jasiński wręczył dzieciom słodycze, a pani Dyrektor Anna Puszka przekazała upominki w postaci zabawek i gier edukacyjnych do każdej grupy.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support