W dniu 18 grudnia br. wspaniałą świąteczną niespodziankę przygotowały dla swoich bliskich dzieci z grupy III w Przedszkolu nr 2 w Końskich.

„Jak co roku o tej porze,
Święta do nas się zbliżają,
Z tej okazji przedszkolaki
Przedstawienie dla Was dają.”

Tak rozpoczęły swój występ starszaki i wprowadziły w radosny nastrój świąt Bożego Narodzenia zgromadzonych gości –Zastępcę  Burmistrza Miasta i Gminy Końskie pana Krzysztofa Jasińskiego, swoich rodziców i dziadków obecnych na spotkaniu oraz kolegów i koleżanki z młodszych grup.

W zabawnie odegranych współczesnych scenkach młodzi aktorzy przedstawili polskie tradycje świąteczne i popisali się pięknym śpiewem kolęd oraz piosenek bożonarodzeniowych w języku angielskim. Wzruszeni rodzice i goście przyłączyli się do śpiewu i razem z dziećmi zaśpiewali kolędę „Dzisiaj w Betlejem”, następnie pan Burmistrz podziękował dzieciom za piękne wprowadzenie w świąteczną atmosferę i złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły rodzicom niespodzianki –przygotowane własnoręcznie pierniczki na świąteczny stół.

Przedstawienie długo oklaskiwane przez widzów przygotowały dzieci z grupy III wraz ze swoimi nauczycielkami p. Barbarą Bednarską, p. Eweliną Sapieją, p. Karoliną Michalską, p. Krystyną Nowak  i panią dyrektor Anną Puszką.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support