• 10 października 2019
  • 19:00
  • Sala "Leliwa"

Wszystko czego dziś chcę”, „Pieśń o cegle”, „Tyle samo prawd ile kłamstw” – to tylko niektóre z przebojów Izabeli Trojanowskiej. Usłyszymy je zapewne podczas „Spotkania z gwiazdą”, które odbędzie się w sali „Leliwy” 10 października o godzinie 19.

Miejsko – Gminny Dom Kultury organizuje pierwsze po wakacjach „Spotkanie z gwiazdą”. Tym razem na niewielkiej scenie sali „Leliwa” będziemy gościć doskonale znaną aktorkę i wokalistkę Izabelę Trojanowską. Spotkanie poprowadzi dziennikarz muzyczny Leszek Bonar.

Izabelę Trojanowską znamy z takich filmów jak „Strachy”, „Kariera Nikodema Dyzmy” i niezwykle popularnego serialu telewizyjnego „Klan”, gdzie od wielu lat wciela się w rolę nieco kontrowersyjnej restauratorki Moniki Ross – Nawrot. Ale artystka jest nie tylko aktorką. W latach 80. minionego wieku szturmem wtargnęła na polską scenę muzyczną z takimi przebojami jak „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”. Połowa dziewcząt nosiła wtedy fryzurę „na Izę”. Podziwialiśmy nowatorskie muzyczne interpretacje, nowoczesne stroje, makijaż, oryginalny głos Izy. Później piosenkarka nagrała jeszcze wiele przebojów. Ostatnią płytę pod tytułem „Na skos” wydała w roku 2016.

Podczas spotkania na pewno powrócimy do współpracy artystki z największymi twórcami polskiej piosenki, jak Romuald Lipko, Jan Borusewicz czy Janusz Grzywacz.

Zapytamy o jej niezwykłą popularność dzięki piosenkom i serialowi.

Bilety w cenie 30 złotych dostępne są w sekretariacie Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich.

Dodane przez: MGDK
Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support