• 15 marca 2018
  • 16:00

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie oraz Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli zapraszają na wystawę fotografii uczniów i absolwentów szkoły.
Uroczysty wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 15 marca (czwartek) o godz. 16.00.

Wystawa ph. „W kadrze uchwycone” prezentuje wybrane fotografie uczniów i absolwentów Zespołu Szkół w Stadnickiej Woli. Jest podsumowaniem dziesięcioletniej pracy Szkolnego Klubu Fotograficznego „Kadr”, który został utworzony z inicjatywy nauczycieli: Roberta Bodziocha, Pawła Grota i Justyny Soi-Sadowskiej.

Członkowie Klubu uczestniczyli w szeregu różnych działań: zajęciach praktycznych, w czasie których poznawali techniki fotograficzne, zasady komponowania zdjęć i sposoby obróbki cyfrowej. Uczestniczyli w plenerach i projektach artystycznych. Cyklicznie brali udział w wystawach fotograficznych, szkolnych, jak i organizowanych przez zewnętrzne instytucje.

Wielu uczniów zostało laureatami konkursów fotograficznych, zarówno na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, jak i ogólnopolskim. Dominującymi tematami prac prezentowanych na wystawie jest człowiek i przyroda, ta druga pokazana zarówno w ujęciu pejzażowym, jak i w technice makrofotografii.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support