Burmistrz Miasta i Gminy informuje, że wnioski o świadczenie wychowawcze (500+), świadczenia rodzinne i świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowe okresy świadczeniowe można składać bezpłatnie od 1 sierpnia 2017r.

Mieszkańcy Miasta i Gminy Końskie będą mogli składać wnioski o świadczenia wychowawcze i świadczenia rodzinne w siedzibie podmiotu realizującego zadania zlecone, tj. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Końskich ul. Armii Krajowej 22, w godz. 7.30 – 15.30 (w miesiącu sierpniu w godz. 7.30 – 17.00) w pokojach: nr 5 – parter wejście główne, nr 42, 44, 49 – parter wejście od strony boiska (w pokoju nr 42 przyjmowane będą tylko wnioski na drugie i kolejne dzieci – bez dochodu).Natomiast wnioski o świadczenia z funduszu alimentacyjnego będą przyjmowane w pokoju nr  46 – parter wejście od strony boiska, w godz. 7.30 – 15.30.

Ponadto wnioski można złożyćlistownie za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz przez internet. eWniosek o świadczenie wychowawcze będzie można złożyć za pomocą portaluempatia.mrpips.gov.pl, Profilu Zaufanego, PUE ZUSoraz bankowości elektronicznej.

Do pobrania:

 

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support