Lodowisko na ul. Południowej 5 (ORLIK) uruchomione zostaje od 6 grudnia.

Można powiedzieć, że będzie najlepszym prezentem na Mikołaja. Lodowisko będzie bezpłatne i otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 21:00. Przerwa techniczna na lodowisku trwa zawsze od godz. 14:00 do 15:00. Wtedy to, prowadzone są drobne prace konserwacyjne tafli lodowiska.

Najmłodsi mogą uczyć się jazdy na łyżwach przy pomocy czterech sztuk chodzików – czyli pingwinków i nowo zakupionych misiów z czerwonymi szalikami. Są one zawsze atrakcją dla dzieci ze względu na bajkowy wygląd. Pokonują także stres u maluszków w wejściu na lód.

Pamiętamy też o najmłodszych, przecież to oni dzięki rodzicom i dziadkom, mogą nauczyć się jeździć na łyżwach i stawiać pierwsze kroki na lodzie.

Bezpłatnie w okresie świątecznym i w ferie czyli od 27.01 – 9.02.2020r. młodzież, oraz dzieci z terenu Miasta i Gminy Końskie mogą korzystać z lodowiska.

Po połowie grudnia jednostka budżetowa Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich przewiduje zakup nowych łyżew najbardziej użytkowanych numerów, które będą służyć wszystkim mieszkańcom. Wypożyczenie ich jest również bezpłatne– podkreśla Zbigniew Stańczyk – Dyrektor ZOSiR.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY liczymy na sprzyjającą aurę i minusowe temperatury.

 


 

Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich

serdecznie zaprasza
młodzież i mieszkańców Miasta i Gminy Końskie
na LODOWISKO – WSTĘP BEZPŁATNY (ul. Południowa 5) Biały Orlik

PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA
9:00 – 21:00

 


 

PRZERWA TECHNICZNA
NA LODOWISKU
godz. 14:00 – 15:00

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support