We wtorek 6 listopada br. w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbyło się spotkanie ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Aktywni, promujące projekt pn. „Internet i Ja” realizowany przez Gminę Końskie współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie miało charakter informacyjno-promocyjny, poprowadziła je Krystyna Milczarek Naczelnik Wydziału Edukacji koneckiego magistratu, koordynator projektu. Głównym jego celem było zachęcenie mieszkańców naszej gminy do udziału w bezpłatnych 16-godzinnych szkoleniach komputerowych oraz omówienie zasad rekrutacji i warunków uczestnictwa.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Końskich: www.umkonskie.pl w zakładce „Internet i Ja” oraz w wersji papierowej w sekretariatach szkół podstawowych na terenie całej gminy Końskie.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support