W RADZIE MIEJSKIEJ W KOŃSKICH KADENCJI 2014-2018 FUNCKJONUJE 5 KOMISJI STAŁYCH:

I. KOMISJA REWIZYJNA w składzie:

1. Radny Grzegorczyk Krzysztof – Przewodniczący Komisji.
2. Radna Borkowska Dorota – członek Komisji.
3. Radny Dajer Artur – członek Komisji.
4. Radna Galant Barbara – członek Komisji.
5. Radny Hybik Zbigniew – członek Komisji.
6. Radny Kosierkiewicz Andrzej – członek Komisji.
7. Radny Kucharski Zbigniew – członek Komisji.
8. Radny Malicki Wiesław – członek Komisji.
9. Radny Pisiałek Paweł – członek Komisji.

II. KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, BUDŻETU I FINANSÓW w składzie:

1. Radny Kosierkiewicz Andrzej – Przewodniczący Komisji.
2. Radny Dudka Mirosław – członek Komisji.
3. Radny Hybik Zbigniew – członek Komisji.
4. Radny Kowalczyk Zbigniew – członek Komisji.
5. Radny Kozerawski Marek – członek Komisji.
6. Radny Malicki Wiesław – członek Komisji.
7. Radna Rozmus Helena – członek Komisji.
8. Radna Stefańczyk Beata – członek Komisji.
9. Radna Wiśniewska Lidia – członek.

III. KOMISJA PRAWA I PRAWORZĄDNOŚCI w składzie:

1. Radny Pisiałek Paweł – Przewodniczący Komisji.
2. Radny Cygankiewicz Karol – członek Komisji.
3. Radny Górecki Lucjan – członek Komisji.
4. Radny Grzegorczyk Krzysztof – członek Komisji.
5. Radny Słowik Gustaw – członek Komisji.
6. Radna Stefańczyk Beata – członek Komisji.
7. Radna Wiśniewska Lidia – członek Komisji.

IV. KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, SPORTU I TURYSTYKI w składzie:

1. Radna Galant Barbara – Przewodnicząca Komisji.
2. Radny Dudka Mirosław – członek Komisji.
3. Radny Górecki Lucjan – członek Komisji.
4. Radny Kozerawski Marek – członek Komisji.
5. Radna Maciejczyk Regina – członek Komisji.
6. Radna Rozmus Helena – członek Komisji.
7. Radny Słowik Gustaw – członek Komisji.
8. Radna Wilk Teresa – członek Komisji.
9. Radna Zielińska Barbara – członek Komisji.

V. KOMISJA OCHRONY ZDROWIA, POMOCY SPOŁECZNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA w składzie:

1. Radna Maciejczyk Regina – Przewodnicząca Komisji.
2. Radna Borkowska Dorota – członek Komisji.
3. Radny Cygankiewicz Karol – członek Komisji.
4. Radny Dajer Artur – członek Komisji.
5. Radny Kucharski Zbigniew – członek Komisji.
6. Radna Wilk Teresa – członek Komisji.
7. Radna Zielińska Barbara – członek Komisji.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support