Szanowni Mieszkańcy Gminy Końskie!

Już po raz kolejny chciałbym Państwa serdecznie zaprosić do zgłaszania kandydatur do Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta”.

 

Miniony rok obfitował w wiele ważnych wydarzeń i przedsięwzięć, które możemy docenić składając nominację do nagrody „Konecka Glorietta”. Przyznanie tej nagrody ma na celu uhonorowanie osób fizycznych, prawnych, organizacji i instytucji, które całokształtem swojej działalności wybitnie przyczyniają się do rozwoju gminy Końskie. Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:
1) Kultura,
2) Sport, turystyka i rekreacja,
3) Edukacja,
4) Przedsiębiorczość,
5) Dynamiczny i gospodarczy rozwój gminy Końskie,
6) Nagroda Specjalna,
7) Nagroda Honorowa.

Szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagród określa Regulamin przyznawania Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta” dostępny poniżej.

Zgłoszenia sporządzone na odpowiednim formularzu wraz z materiałami dokumentującymi osiągnięcia kandydata należy przesłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Końskich, ul. Partyzantów 1, 26-200 Końskie z dopiskiem „Konecka Glorietta”,w terminie do dnia 15 lipca 2019 r.

 

Burmistrz Miasta i Gminy
Krzysztof Obratański

 

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support