Budżet Obywatelski Miasta i Gminy Końskie to środki pieniężne, w łącznej wysokości 500 000,00 zł, wyodrębniane w ramach budżetu Miasta i Gminy Końskie na 2018 rok, przeznaczone na realizację zadań wybranych przez mieszkańców Miasta i Gminy Końskie.

Środki Budżetu Obywatelskiego mogą być przeznaczone na realizację projektów o charakterze inwestycyjnym, należących do zadań własnych gminy i możliwych do zrealizowania w  roku budżetowym 2018. Całkowity koszt jednego zadania nie może przekroczyć 100 000,00 zł. Zadanie musi być zgłoszone przez co najmniej 15 mieszkańców Miasta i Gminy Końskie, którzy ukończyli najpóźniej w dniu zgłoszenia 16 lat.

Zgłoszenia należy dokonywać w terminie od 10 lipca do 10 sierpnia 2017 r. na formularzu dostępnym na stronie internetowej Urzędu: www.umkonskie.pl w zakładce „Budżet obywatelski” lub w sekretariacie Urzędu – pok. Nr 24:
1) drogą pocztową na adres Urząd Miasta i Gminy w Końskich, ul. Partyzantów 1,26-200 Końskie, z dopiskiem „Budżet Obywatelski”,
2) osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Końskich- pok. Nr 24,
3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@umkonskie.pl

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support