Drodzy mieszkańcy miasta i gminy Końskie,
gorąco zachęcam do udziału w bezpłatnych 16-godzinnych szkoleniach komputerowych, skierowanych do osób powyżej 25 roku życia. Szkolenia odbędą się w ramach projektu pn. „Internet i Ja” a ich głównym celem jest poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych.

– Na szkolenia obowiązują zapisy. Rekrutacja rusza już 15 października 2018 r. i potrwa do 31.10.2018 r.
– Szczegółowe informacje oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Końskich: www.umkonskie.pl w zakładce „Internet i Ja” oraz w wersji papierowej w sekretariatach szkół podstawowych na terenie całej gminy Końskie.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Końskie
Krzysztof Obratański

 
Równolegle z realizacją projektu pn. „Internet i Ja”, gmina Końskie prowadzi projekt w ramach RPOWŚ pn. „Rozwój społeczeństwa informacyjnego poprzez wdrożenie nowoczesnych e-usług w gminie Końskie” dzięki którym zwiększony zostanie dostęp do cyfrowej informacji sektora publicznego dla mieszkańców i przedsiębiorców z terenu naszej gminy a także wdrożony zostanie system obiegu dokumentów oraz e-usług oświatowych na terenie gminy.

 

 

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support