W dniu 24 listopada 2017 r. w słowackiej Šali odbył się jubileuszowy XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej – MEMORIAŁ LUBOMIRA HUCKA.

Po raz kolejny wzięła w nim udział reprezentacja gminy Końskie, która zaproszenie od władz strony słowackiej otrzymała na podstawie umowy partnerskiej podpisanej na rok 2017 między miastem Šal’a i miastem Końskie. Przedstawicielami naszego miasta byli Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Jasińskiwraz z drużyną piłkarską w składzie: Jarek Długosz, Rafał Ścisłowicz, Sergiusz Gałwiaczek, Grzegorz Grzela, Mateusz Hendel, Tomasz Kruszyna, Andrzej Durlik, Mariusz Świercz, Paweł Majchrzak oraz Arkadiusz Jarząb.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn z Czech, Słowacji, Węgier oraz Polski a mecze rozgrywano w miejskiej hali sportowej w Šali.Już od pierwszego pojedynku konecka drużyna pokazała dobrą formę,a ich mądra i zespołowa gra bardzo szybko przyniosła oczekiwane efekty. Nie ponosząc w grupie żadnej porażki awansowali do wielkiego finału, w którym po bardzo emocjonującym meczu pokonali w rzutach karnych piłkarzy DUSLO Šal’a, tym samym wygrywając Turniej i zdobywając główne trofeum – Puchar Komendanta Miejskiej Policji w Šali. Ponadto najlepszym bramkarzem zawodów został wybrany nasz reprezentant Jarek Długosz.

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support