Szanowni Państwo,

 

w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych zachęcamy Państwa do nauki zdalnej z uczniami.
W załączeniu przekazuję komunikat z najważniejszymi informacjami.

Aby pomóc w przygotowaniu się do takiej pracy przygotowaliśmy podpowiedzi dotyczące materiałów i narzędzi do wykorzystania przez nauczycieli i dyrektorów.
Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.gov.pl/zdalnelekcje . Można na niej znaleźć m.in. tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu. Do dyspozycji nauczycieli jest również platforma epodreczniki.pl oraz pakiety materiałów od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla ósmoklasistów i maturzystów.
Dbajmy o siebie i swoich najbliższych w tym trudnym czasie.
Pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny. Sprawdzajmy na bieżąco informacje zamieszczanie przez Ministerstwo Zdrowia, GIS i na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Z poważaniem
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN
Załącznik: Lekcje z Internetu. Ruszają gov.pl/zdalnelekcje i pakiety zadań od CKE – komunikat MEN

 


Dzień dobry

W ZPO w Kazanowie ruszyła autorska platforma e-learningowa pod adresem https://sites.google.com/view/zpowkazanowie/strona-g%C5%82%C3%B3wna
Pojawiają się na niej na bieżąco nowe materiały i planujemy ją rozbudowywać na bieżąco.
Na bieżąco pojawiają się na niej materiały do samodzielnej nauki. Zajęć w szkole to nie zastąpi, ale na pewno nie zaszkodzi.

Życzę dużo zdrowia
Paweł Milcarek

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support