W sobotę 18 listopada br. na Pływali Miejskiej w Końskich odbył się festiwal pływacki z okazji 15-lecia istnienia Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wodnik”.

W ceremonii otwarcia uczestniczyli m.in.: Burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański wraz ze swoimi zastępcami Krzysztofem Jasińskim i Marcinem Zielińskim oraz obecny i były prezes Klubu: Lech Sorbian i Grzegorz Kubka. Burmistrzowie gratulując osiągnięć wręczyli jubilatom okolicznościowy grawerton, a Zarząd Klubu podziękował władzom naszego miasta za wieloletnie wsparcie.

W zawodach, które zostały objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie wzięło udział około 120 uczestników. W rywalizacji uczestniczyli zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Wśród licznych konkurencji znalazły się m.in.: pływanie z deską czy sztafeta rodzinna. Nie wynik był tu jednak najważniejszy ale przede wszystkim dobra zabawa. Uczestnicy na zakończenie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz drobne upominki.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support