Ruszyły bezpłatne szkolenia komputerowe, w ramach projektu „Internet i Ja”, realizowane przez Gminę Końskie, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Do końca lutego 2019 r., przeszkolonych zostanie ponad 260 mieszkańców gminy Końskie w ramach 16-godzinnych spotkań. Jest to doskonała okazja do rozwoju własnych kompetencji i zdobycia nowych umiejętności. Projekt przewiduje realizację szkoleń w następujących modułach: „Rodzic w internecie”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Mój biznes w sieci”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)” oraz „Kultura w sieci”.

Nabór na szkolenia prowadzony jest w sposób ciągły, do wyczerpania limitu miejsc. Szczegółowe informacje oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Końskich: www.umkonskie.pl w zakładce „Internet i Ja” oraz w wersji papierowej w sekretariatach szkół podstawowych na terenie całej gminy Końskie.

Zapraszamy serdecznie!

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support