W projekcie budżetu Miasta i Gminy Końskie na 2021 rok na zadania objęte Budżetem Obywatelskim przeznaczona zostanie kwota 300 000,00 zł.

Środki Budżetu Obywatelskiego mogą być przeznaczone na realizację projektów o charakterze inwestycyjnym, należących do zadań własnych gminy i możliwych do zrealizowania w roku budżetowym 2021. Całkowity koszt jednego zadania nie może przekroczyć 100 000,00 zł. Zadanie musi być zgłoszone przez co najmniej 15 mieszkańców Miasta i Gminy Końskie, którzy ukończyli najpóźniej w dniu zgłoszenia 16 lat.

Zadania należy zgłaszać w terminie od 1 września do 18 września 2020 r. na formularzu dostępnym na stronie internetowej Urzędu: www.umkonskie.pl w zakładce „Budżet obywatelski” lub w sekretariacie Urzędu – pok. Nr 24:

  1. drogą pocztową na adres Urząd Miasta i Gminy w Końskich, ul. Partyzantów 1,26-200 Końskie, z dopiskiem „Budżet Obywatelski”,
  2. osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Końskich – pok. Nr 24,
  3. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@umkonskie.pl wypełniając wszystkie pola elektronicznego formularza zgłoszeniowego i dołączając skan wypełnionego formularza potwierdzającego poparcie, co najmniej 15 mieszkańców Gminy.
Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support