Zespół Placówek Oświatowych w Pomykowie Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Pomykowie otrzymał w dniu 29.11.2019r. certyfikat: „Szkoła Myślenia Pozytywnego – Pierwsze kroki”.

Rok 2020 był dla nas czasem realizacji programu „Szkoła Myślenia Pozytywnego” w oparciu o współpracę z Instytutem Edukacji Pozytywnej z Warszawy. Koordynatorem projektu w naszej placówce jest pani Urszula Jasińska. Działania profilaktyczne i wspierające prowadzone przez naszą szkołę w roku 2020 zostały docenione wydanym 11.01.2021r. certyfikatem „Szkoły Myślenia Pozytywnego 2020”. Dokument ten potwierdza, że nasza placówka aktywnie uczestniczy w działaniach mających na celu poprawę dobrostanu i zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Sam projekt „Myślę pozytywnie” to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.

Realizacja programu została współfinansowana w ramach środków Narodowego Programu Zdrowia przez Ministerstwo Edukacji Narodowe.

zpo zpo

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support