Pierwszy tydzień ferii: Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich

W poniedziałek 30 stycznia oraz we wtorek 31 stycznia od godz. 10.00 do 13.00 warsztaty teatralne i ogólno rozwojowe pod hasłem „Możesz przezwyciężyć swoją nieśmiałość”, które poprowadzi Ewa Sorbian – aktorka z Kielc.

W środę 1 lutego 2017 r. na godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej „Kanon” z Krakowa. „Czerwony Kapturek” to adaptacja baśni Charlesa Perraulta – żywiołowa akcja pełna zwrotów i zaskakujących, humorystycznych odnośników do rzeczywistości. Morał i czynny udział widzów czynią to przedstawienie miłym dla oka i ucha młodego widza wydarzeniem.

W czwartek 2 lutego 2017r. w godz. od 10.00 do 13.00 ciekawe gry i zabawy poprowadzi Iza i Maciek Prawda z Anima Friends.

W piątek 3 lutego 2017 r. w godz. od 10.00 do 13.00 spotkanie filmowe z bajką „Muminki” oraz przedstawienie postaci bajkowych w formie rysunku – poprowadzi instruktor plastyki Kamila Dobrowolska.

Drugi tydzień ferii: Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich

W poniedziałek 6 lutego oraz we wtorek 7 lutego od godz. 10.00 do 13.00 warsztaty teatralne i ogólno rozwojowe pod hasłem „Możesz przezwyciężyć swoją nieśmiałość”, które poprowadzi Ewa Sorbian – aktorka z Kielc.

Również we wtorek 7 lutego br. na godzinę 17.00 zapraszamy na „Wieczór z Magią” z iluzjonistą Łukaszem Podymowskim. Artysta przeniesie nas w świat iluzji przy odpowiednio dobranej muzyce stworzy magiczną atmosferę. W programie między innymi: manipulacje kartami do gry, przekładanie ręki przez lustro, unoszenie i lewitacja stolika.

W środę 8 lutego 2017 r. o godz. 17.00 kolejne spotkanie z teatrem. Bajka pt. „Pod starym Wawelem przygód bez liku” (legenda o złym smoku i sprytnym szewczyku) w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej „Kanon” z Krakowa.

Jest to na nowo napisana legenda o Smoku wawelskim i szewczyku Skubie. Przedstawienie jest pełną humoru opowieścią o tym, że każdemu, nawet bardzo złemu należy dać drugą szansę. Nie brakuje w nim zabawnych i żywych dialogów oraz barwnych postaci.

W czwartek 9 lutego br. w ramach ferii zapraszamy na godz. 17.00 na koncert pn. „Konecki Hip-Hop”
W piątek 10 lutego br. o godz. 17.00 zapraszamy do Galerii DeK na wystawę dzieci z kółka plastycznego pod kierunkiem instruktora Kamili Dobrowolskiej.

O godz. 18.00 Koncert na Bis „Jest taki Wieczór”- wystąpią m.in.: zespół #COOKIE, RiF, Marek Werens BAND, Paulina Tarasińska, Izabela Czapla, Iwona Stępień-Baran i inni.

Wstęp wolny!!!

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support