Szanowni Państwo,

Urząd Miasta i Gminy w Końskich informuje, że w związku z rozpoczynającą się realizacją inwestycji przebudowy ulic w centrum miasta Końskie, obejmującą swoim zakresem rozbudowę skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. 3-go Maja i Kazanowską w Końskich (rondo), a także przebudowę dróg gminnych – ulic Marszałka Józefa Piłsudskiego, Placu Kościuszki i Ks. Józefa Granata wraz ze skrzyżowaniem w rejonie ulic: Piłsudskiego, Iwo Odrowąża i Zamkowej, której zakończenie planowane jest jeszcze w 2021 roku,od 18 stycznia 2021r. wprowadzona zostaje nowa organizacja ruchu w centrum miasta.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Solidarności, Krakowską, 16-go Stycznia i Zamkową, zgodnie z mapą objazdów poniżej. Dojazdy mieszkańców do ich posesji, znajdujących się w terenie zamkniętym dla ruchu, należy uzgadniać z Kierownikiem Robót. tel. 605 912 055.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie, że rozpoczynające się prace są niezbędne dla uporządkowania komunikacyjnego centrum miasta i bezpieczeństwa.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support