Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich informuje o darmowej komunikacji gminnej w okresie od 26 – 30 października br. na liniach nr 4, 14 oraz linii specjalnej z terenu miasta w okolice cmentarza przy ul. Browarnej w Końskich.

Operatorzy świadczący dla Gminy Końskie usługi transportowe, tj. Firma „Darjan Transport Osobowy Dariusz Kurcbart” oraz F.U.H. EKO – „STAMAR” Stanisław Marczak, będą wykonywali kursy zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy na liniach Nr 4 i 14.

Ponadto, w sobotę, tj. w dn. 31.10.2020r. zostanie uruchomiona linia specjalna w kierunku cmentarza, obsługiwana przez PGK sp. z o.o. w Końskich.

W załączeniu rozkłady jazdy linii. Jednocześnie informujemy, że wszystkie rozkłady jazdy komunikacji gminnej znajdują się na stronie internetowej urzędu miasta w zakładce strefa obywatela/ komunikacja publiczna: https://umkonskie.pl/komunikacja-publiczna/

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support