Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstwa domowego można złożyć:

1) osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich przy ulicy Partyzantów 1 w godzinach pracy Urzędu (od 7:30 do 15:30),
2) przesyłać drogą elektroniczną na adres skrytki ePUAP: /UMiGKonskie/skrytka (w przypadku złożenia wniosku o zakup za pomocą środków komunikacji elektronicznej wniosek o zakup opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym).

Uwaga drogą elektroniczną nie można przesyłać skanu lub zdjęć wniosku wypełnionego i podpisanego ręcznie, chyba, że taki skan przed wysłaniem zostanie opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym (wyjaśnienie co to podpis osobisty na stronie gov.pl). Wysyłając pismo przez ePUAP nie wystarczy podpisać pisma przewodniego – należy podpisać plik wniosku.

 

 

INFORMACJA
w sprawie terminu składania wniosków o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych

W związku z koniecznością złożenia przez Gminę Końskie zamówienia na zakup paliwa stałego prosimy o składanie wniosków o zakup preferencyjny do dnia 18 listopada 2022 r.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support