Święta Bożego Narodzenia niebawem, dlatego na ulicach naszego miasta w pełnym blasku rozświetliły się świąteczne ozdoby.

Tegoroczna inauguracja sezonu świątecznego już za nami. W dniu 3 grudnia br. na miejskiej choince przed Urzędem Miasta i Gminy w Końskich rozbłysły światełka.

Wokół bożonarodzeniowego drzewka zgromadziły się przedszkolaki ubrane w piękne świąteczne stroje. W takim dniu nie mogło zabraknąć św. Mikołaja, który przygotował dla dzieci różne niespodzianki, a o smakołyki dla najmłodszych zadbał burmistrz, który złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Tuż przed zapaleniem na choince światełek, wszyscy zebrani wspólnie ze św. Mikołajem wieszali, wykonane własnoręcznie przez przedszkolaków, przepiękne ozdoby choinkowe.

W zabawie przy choince uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański wraz z zastępcami Krzysztofem Jasińskim oraz Marcinem Zielińskim, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Końskich Regina Maciejczyk wraz z radnymi a także Naczelnik Wydziału Edukacji koneckiego magistratu Krystyna Milczarek.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support