Takie właśnie hasło przyświecało wszystkim, którzy spotkali się w piątkowe przedpołudnie w koneckim parku aby powitać wiosnę.

Pomimo kapryśnej aury było niezwykle kolorowo i radośnie. To dzięki koneckim przedszkolakom, które przybyły w różnobarwnych strojach symbolizujących tę najpiękniejszą porę roku.

Z uwagi na panującą pandemię, niestety tylko nieliczni mogli uczestniczyć w tym niezwykłym spotkaniu. Wszystkich obecnych, wśród których znaleźli się m.in. Krzysztof Obratański Burmistrz Miasta i Gminy Końskie wraz ze swoimi zastępcami Krzysztofem Jasińskim i Marcinem Zielińskim powitała Karolina Michalska Dyrektor Przedszkola nr 3 w Końskich. Natomiast do wspólnej zabawy zapraszała Agata Wysocka, nauczycielka tego przedszkola.

Dzieci reprezentujące wszystkie publiczne koneckie przedszkola powitały wiosnę zabawnymi wierszykami i piosenkami.

Na zakończenie nie zabrakło prezentów i słodkiej niespodzianki, a w niebo poszybowały zielone balony, jako symbol nadchodzącej wiosny.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support