We wtorek 15 listopada br. odbył się w Warszawie koncert znanego koneckiego wokalisty Piotra Salaty.

Fragmenty koncertu promującego wydanie nowej płyty pt. „PS” będziemy mogli usłyszeć na antenie radiowej „Jedynki”.

salata-1

W Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, gdzie koncert był nagrywany artyście towarzyszyli znani muzycy: Mirosław Wiśniewski na gitarze basowej i kontrabasie, Paweł Twardoch na instrumentach perkusyjnych, Rafał Stępień na instrumentach klawiszowych, Robert Majewski na trąbce oraz Jarosław Zawadzki na instrumentach klawiszowych i saksofonie, a także konecka wokalistka Dominika Wróbel w chórkach.

Na widowni nie zabrakło oczywiście najbliższej rodziny artysty: żony Elżbiety i syna Mateusza oraz przyjaciela Tomasza Kordeusza, który jest autorem tekstów piosenek na płycie. W tym wydarzeniu muzycznym uczestniczyli również przedstawiciele koneckiego samorządu na czele z Krzysztofem Obratańskim Burmistrzem Miasta i Gminy Końskie i jego zastępcą Krzysztofem Jasińskim, którzy wspierają projekty muzyczne Piotra Salaty.

Prestiżowy koncert poprowadził znany dziennikarz muzyczny Paweł Sztompke, który pod adresem artysty i jego nowej płyty skierował wiele ciepłych słów.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support