Szanowni Państwo!

Już po raz kolejny mam zaszczyt zaprosić do zgłaszania kandydatur do Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta”.

Przyznanie tej nagrody ma na celu uhonorowanie osób fizycznych, prawnych, organizacji i podmiotów, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej lub realizacją swoich zadań, wybitnie przyczyniają się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju gminy Końskie. Nagroda jest przyznawana w następujących kategoriach:
1) Kultura,
2) Sport, turystyka i rekreacja,
3) Edukacja,
4) Przedsiębiorczość,
5) Dynamiczny i gospodarczy rozwój gminy Końskie,
6) Nagroda Specjalna,
7) Nagroda Honorowa.
Szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagród określa Regulamin przyznawania Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta” dostępny poniżej.
Zgłoszenia sporządzone na odpowiednim formularzu wraz z materiałami dokumentującymi osiągnięcia kandydata należy przesłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Końskich, 26-200 Końskie, ul. Partyzantów 1 z dopiskiem „Konecka Glorietta”, w terminie do dnia 15 lipca 2017 r.

 

Burmistrz Miasta i Gminy
Krzysztof Obratański

Do pobrania:

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support