Wyposażenie miejsc pracy na przestrzeni lat zmieniło się diametralnie. Kiedyś praktycznie wszystkie czynności były wykonywane ręcznie, a w dniu dzisiejszym większość urządzeń jest zmechanizowana lub zautomatyzowana.

Cofnijmy się do czasów, w których ludzie byli niezbędni do pracy i maszyna nie mogła ich zastąpić.

Aplikuj.pl organizuje konkurs dla osób, które pamiętają takie czasy i posiadają pamiątkowe zdjęcia ukazujące życie zawodowe w czasach PRL i późniejszych.

Jeżeli ukończyłeś 50 lat i mieszkasz na terenie województwa świętokrzyskiego lub łódzkiego, to idealnie się nadajesz do naszej zabawy. Jeśli znasz kogoś kto też spełnia wszystkie warunki, zachęć go do małej dawki rozrywki.

Celem akcji jest ukazanie różnic zawodowych, które ukształtowały się na przestrzeni lat. Chcielibyśmy zobaczyć, jak pracowali nasi rodzice i dziadkowie.

Jeśli zainteresował Cię temat konkursu, nie wahaj się i wyślij nam maksymalnie 3 zdjęcia poprzez formularz https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie.

Jeśli nie możesz uczynić tego osobiście poproś o pomoc dziecko, wnuka, sąsiada czy opiekuna. Na pewno chętnie pomogą. Konkurs odbywa się internetowo co gwarantuje pełne bezpieczeństwo Wasze i nasze. Do wygrania atrakcyjne nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów. W razie pytań, odsyłamy do regulaminu konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.

konkurs-praca konkurs-praca

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support