W piątek 20 stycznia br. w Galerii DeK  Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich odbyła się wystawa fotografii młodej, utalentowanej koneckiej artystki Kingi Augustyniak.

Jej fotografie przedstawiają głównie przyrodę, a bohaterami są przede wszystkim dzieci oraz ich mamy. Artystka na swoich fotografiach przeniosła zwiedzających w świat bajki a zarazem codzienności. Jak sama mówi: „Dzieci są najpiękniejszą motywacją i inspiracją do fotografowania. Poprzez te zdjęcia chciałam pokazać ich niewinność,  szczerość, przestawić dziecięcą spontaniczność i uśmiech,(…) i to mi się chyba udało”.

Styl artystki przedstawia silne więzi pomiędzy mamą a dzieckiem, mamę spodziewającą się maleństwa oraz dzieci w różnej scenerii. Fotografia jest jej pasją, również sposobem na życie  wykonuje ją praktycznie od zawsze.  Fotografie zostały wykonane według własnej wizji i projektu. Kinga Augustyniak organizowała również Kampanie Społeczną o mamach karmiących w miejscach publicznych.

Na wystawę przybyli bliscy artystki, rodzina, przyjaciele a także sami bohaterowie uwiecznieni na fotografiach. Wśród oglądających był również Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Marcin Zieliński. Wystawę można oglądać do 5 lutego br.. Zapraszamy.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support