Szanowni Państwo!

Chciałbym poinformować, że Urząd Miasta i Gminy w Końskich wspólnie z jednostkami organizacyjnymi gminy oraz organizacjami pozarządowymi opracował kalendarium imprez organizowanych na terenie gminy Końskie z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości (kalendarium imprez do pobrania poniżej).

W kalendarium znajdują się wydarzenia o charakterze patriotycznym, popularnonaukowym, kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym, których adresatem są dzieci, młodzież oraz dorośli mieszkańcy naszej gminy.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszych uroczystościach. Wspólne świętowanie będzie okazją do uczczenia tej niezwykle ważnej dla nas wszystkich rocznicy.

Jednocześnie nadmieniam, że katalog wydarzeń jest otwarty więc mogą Państwo zgłaszać kolejne inicjatywy, które mogłyby się wpisać w koneckie obchody stulecia odzyskania niepodległości.

Z wyrazami szacunku    

Burmistrz Miasta i Gminy

Krzysztof Obratański   

Do pobrania:

Kalendarium wydarzeń patriotycznych, popularnonaukowych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych organizowanych na terenie gminy Końskie

Kalendarium imprez organizowanych przez szkoły

Harmonogram działań realizowanych przez przedszkola

 

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support