W związku z zagrożeniem koronawirusem Stowarzyszenie Jednostka Strzelecka 2026 Końskie we współpracy z Harcerzami Hufiec ZHP Końskie im. Partyzantów Ziemi Koneckiej prowadzi wspólną służbę skierowaną do mieszkańców miasta i gminny Końskie oraz powiatu koneckiego. Strzelcy i Harcerze pełnią służbę polegającą na dostarczaniu niezbędnych produktów żywnościowych i leków.

Wszelkie informacje dotyczące procedur akcji są przekazywane telefonicznie pod poniższymi numerami.
Telefony kontaktowe:
Końskie – tel. 536 836 135 lub 538 459 357
gmina Żarnów i gmina Fałków –
tel. 538 459 357

Każda osoba, która nie ma przymusu, aby wychodzić z domu, może skontaktować się z wolontariuszami, którzy nie pobierają żadnych opłat za swoje działanie. Informujemy, że osoba potrzebująca pomocy zostanie poproszona o podanie na potrzeby zlecenia podstawowych danych takich jak: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres. Służbę Strzelcy i Harcerze pełnią w umundurowaniu, abyście Państwo mieli pewność, że jest to właściwa osoba.

Serdecznie prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa w czasie korzystania z pomocy. Wszystkich konecczan, którzy mają taką możliwość, zachęcamy do pozostania w domach. W ten sposób możemy wspólnie zahamować rozprzestrzenianie się wirusa.

 

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support