Pod takim hasłem, w Przedszkolu Samorządowym w Zespole Placówek Oświatowych w Pomykowie odbyły się warsztaty dla dzieci i rodziców. Zainteresowanie zajęciami przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

Frekwencja rodziców wyniosła 98 % . Nauczyciele we współpracy z rodzicami przygotowali szereg zabaw o tematyce świątecznej, dzieci zaprezentowały się w strojach kurczaczków, zajączków  a nawet pisanek. Śpiewano piosenki, a co najważniejsze wspólnie z rodzicami dzieci wykonały przepiękne ozdoby świąteczne. Panie z obsługi również włączyły w zabawę i przygotowały wielkanocny stół, na którym zagościły baby wielkanocne, jajka, słodkie wypieki w kształcie baranków i kurczaczków. Warsztaty okazały się dużym sukcesem w naszym małym przedszkolu. Dziękujemy Wam kochani rodzice za to, że byliście z nami i swoimi pociechami. Wesołego Alleluja!!

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support