Zapraszamy na wystawę prac nadesłanych na Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej budowy budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Końskich przy ul. Wjazdowej!

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszego projektu budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej, najlepszych rozwiązań funkcjonalno-użytkowych zabudowy i ich powiązania z istniejącymi obiektami oraz przestrzeniami sąsiednimi.

Otwarcie wystawy: 13 listopada 2023 r., godzina 12:00

Miejsce: Koneckie Centrum Kultury ul. Partyzantów 9, Końskie

Wystawa potrwa do 17 listopada 2023 r.

Program otwarcia wystawy:

12:00 – Powitanie uczestników wystawy
12:10 – Omówienie przebiegu konkursu oraz prezentacja zwycięskiej pracy konkursowej – dr inż. arch. Wojciech Gwizdak, Sekretarz Organizacyjny Konkursu
12:30 – Dyskusja pokonkursowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia wystawy, gdzie będą mieli Państwo okazję zapoznać się z różnorodnymi koncepcjami. To doskonała okazja do zobaczenia, jakie wizje mają twórcy dla przyszłego Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Końskich.

Będzie można wziąć udział w ocenie i dyskusji na temat tych fascynujących projektów, które będą miały wpływ na przyszłość i rozwój miasta Końskie.

plakat

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support