W najbliższą sobotę 23 kwietnia około trzydziestu kolekcjonerów starych aut przyjedzie do Końskich. Na placu przed Urzędem Miasta i Gminy w Końskich o godzinie 12:00 pojawią się zabytkowe samochody, których historia i brzmienie silnika niejednego może przyprawić o zawrót głowy.

 Będziemy mogli porozmawiać z miłośnikami motoryzacji, a nawet zrobić sobie zdjęcie przy tych unikatowych pojazdach. W trakcie imprezy odbędzie się konkurs elegancji samochodów i załóg uczestniczących w rajdzie.

Zabytkowe auta, mieszkańcy miasta i gminy Końskie, będą mogli oglądać w ramach VI Międzynarodowego Świętokrzyskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych, organizowanego przez Automobilklub Kielecki i Klub Koło Pojazdów Zabytkowych „WETERAN” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Trasa trzydniowego rajdu będzie wiodła przez kilka miejscowości województwa świętokrzyskiego, w tym także przez Sielpię i Końskie. Około godz. 14:00 załogi wyruszą w stronę Maleńca.

 Serdecznie zapraszamy!
rajd_pojazdow_zabytkowych_plakat_2016
Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support