Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w Przedszkolu nr 2 w Końskich miała wyjątkowy charakter. W dniu 24 czerwca br. z przedszkolem żegnały się bowiem siedmiolatki odchodzące do klasy pierwszej szkoły podstawowej. Był to również dzień pożegnania Pani Dyrektor Anny Puszki.

Na uroczystość przybyli rodzice oraz przedstawiciele władz samorządowych: zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Jasiński i Marcin Zieliński oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Krystyna Milczarek. Pan Burmistrz Krzysztof Jasiński podziękował Pani Dyrektor Annie Puszce za jej pracę i wkład włożony w rozwój koneckiej edukacji oraz wręczył Nagrodę Burmistrza za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Wzruszona pięknym pożegnaniem Pani Anna Puszka dziękowała przedstawicielom organu prowadzącego, rodzicom, nauczycielom i pracownikom za wieloletnią współpracę.

Następnie przedszkolaki z grupy III przedstawiły program artystyczny, który rozpoczął się dostojnym polonezem. Publiczność głośnymi brawami nagrodziła dzieci za recytację wierszy, pięknie zaśpiewane piosenki, żywiołowo zatańczony twist oraz taniec z kapeluszami „The Clapping Song”. Program został przygotowany przez nauczycielki Barbarę Bednarską, Beatę Janus, Monikę Góral pod czujnym okiem Dyrektor Anny Puszki.

Był to niezwykły dzień pełen radości i wielu miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support