Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. dr Waldemar Cisowski po 27 latach służby przeszedł na emeryturę.

Uroczystość z okazji zdania obowiązków oraz pożegnania ze sztandarem jednostki odbyła się w dniu 30 września 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich.

W tym dniu obecni byli m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. Paweł Dzierżak, przedstawiciele koneckiego samorządu na czele z Burmistrzem Miasta i Gminy Końskie Krzysztofem Obratańskim, szefowie współdziałających na rzecz bezpieczeństwa instytucji i służb, organizacji, policjanci oraz pracownicy koneckiej komendy.

Inspektor dr Waldemar Cisowski 27 lat poświęcił służbie na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zarządzenie konecką jednostką rozpoczął w 2010 roku, jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Przed objęciem tego stanowiska pełnił służbę I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. Następnie w 2012 r. został mianowany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Z jednostką w Końskich insp. dr Waldemar Ciskowski związany był przeszło 10 lat. Za efekty uzyskiwane na różnych szczeblach w hierarchii policji był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, miedzy innymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Srebrnym medalem „Za Długoletnią Służbę” oraz przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji srebrną i brązową odznaką „Zasłużony Policjant”.

W związku z odejściem ze służby insp. dr Waldemara Cisowskiego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Końskich pełnił będzie mł. insp. Rafał Zieliński, były I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie.

policja policja policja policja policja policja policja policja policja policja

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support