We wtorek 23 października br. w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich odbyło się spotkanie mające na celu promocję projektu pn. „Internet i Ja” realizowanego przez Gminę Końskie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie miało charakter informacyjno-promocyjny, poprowadziła je Krystyna Milczarek Naczelnik Wydziału Edukacji koneckiego magistratu, koordynator projektu. Głównym jego celem było zachęcenie mieszkańców naszej gminy do udziału w bezpłatnych 16-godzinnych szkoleniach komputerowych, przedstawienie założeń projektu oraz zaplanowanych w nim działań. Zapoznano uczestników z ogólnymi i szczegółowymi celami projektu, przedstawiono regulamin oraz scenariusze poszczególnych szkoleń. Omówiono także zasady rekrutacji i warunki uczestnictwa.

Dodatkowo, była to doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi uczestnikami projektu i wymiany oczekiwań, co do przebiegu projektu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Końskich: www.umkonskie.pl w zakładce „Internet i Ja” oraz w wersji papierowej w sekretariatach szkół podstawowych na terenie całej gminy Końskie.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support