W dniu 10 maja 2018 roku o godzinie 9:00 na sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Końskie odbyło się spisanie aktu notarialnego umowy oddania w użytkowanie wieczyste na okres 99 lat nieruchomości stanowiącej własność Gminy Końskie, oznaczonej numerem działki 6260 o pow. 9,1134 ha położonej w Końskich na terenach przemysłowych.

Przedmiotowa działka została wylicytowana w przetargu ustnymi nieograniczonym w dniu 16 kwietnia przez Odlewnie Żeliwa „FANSULD” J. Postuła, R. Rudziński, R. Postuła spółka jawna z siedzibą w Końskich.

Zgodnie ze zobowiązaniami zawartymi w zasadach przetargu, na nieruchomości tej zostanie wykonana inwestycja polegająca na budowie zakładu produkcyjnego, którą użytkownik wieczysty musi dokonać w ciągu 5 lat od podpisania aktu notarialnego.

Do tej pory na terenach przemysłowych zostało sprzedanych 15 nieruchomości.

Obecnie Gmina Końskie ma do zbycia na tych terenach jeszcze 20 nieruchomości oraz 5 kompleksów nieruchomości do oddania w użytkowanie wieczyste.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support