W poniedziałek 29 listopada 2021 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Końskie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców i uczestników Mistrzostw Europy Karate Kyokushin/ Shinkyokushin organizowanych w Rumunii.

Na mistrzostwa, które odbyły się w mieście Oradea wyjechało pięcioro zawodników Koneckiego Klubu Karate Kyokushin. Trójka z nich wróciła do Polski z medalami, złoto w kategorii juniorów zdobyła Martyna Białecka, a brąz w kategorii kadetów wywalczyli: Jakub Owczarek oraz Oliwia Małecka.

Wywalczony sukces został nagrodzony przez Burmistrza Miasta i Gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego i zastępcę Krzysztofa Jasińskiego.

Burmistrz Miasta i Gminy Końskie wsparł finansowo wyjazd na Mistrzostwa Europy do Rumunii.