Już po raz kolejny władze naszego miasta nagrodziły uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Końskie, którzy w roku szkolnym 2016/2017 uzyskali najlepsze wyniki w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Uroczyste spotkanie, którego organizatorami było Gimnazjum nr 1 w Końskich na czele z Panią Dyrektor Elżbietą Kowal i Szkoła Podstawowa nr 1 w Końskich z Dyrektorem Jarosławem Drzazgą oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta i Gminy w Końskich odbyło się 8 czerwca br. w pięknie udekorowanej auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich.

W tym roku nagrody w postaci sprzętu elektronicznego z rąk Krzysztofa Jasińskiego Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Końskie oraz Krystyny Milczarek Naczelnika Wydziału Edukacji koneckiego magistratu otrzymało 37 uczniów, w tym 8 laureatów i 29 finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Listy gratulacyjne wręczono również nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursów.Wiceburmistrz Krzysztof Jasiński podziękował i pogratulował nagrodzonym oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesów naszej najzdolniejszej młodzieży.

Uroczystość poprowadzili uczniowie Gimnazjum nr 1 w Końskich: Aleksandra Maciejczyk i Filip Cieślak, a muzycznie uświetnili ją młodzi wykonawcy: Jadzia Kołodziej, Emilia Mazur i Zofia Sipika ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich oraz Julia Pałgan, Zuzanna Latańska i Aleksandra Włodarczyk z Gimnazjum nr 1.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:
Laureaci:
– Jakub Persona (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Końskich)
– Marek Kaźmierczyk (Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Końskich)
– Mikołaj Laszczyk (Szkoła Podstawowa w Modliszewicach)
– Maja Sękowska (Szkoła Podstawowa w Stadnickiej Woli)
– Anna Cieciorowska (Szkoła Podstawowa w Stadnickiej Woli)
– Karolina Antos (Gimnazjum Nr 1 w Końskich)
– Aleksandra Zmieniecka (Gimnazjum Nr 2 w Końskich)
– Weronika Sapieja (Gimnazjum w Rogowie)

Finaliści:
Szkoły podstawowe:
– Jakub Struzik (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Końskich)
– Filip Bachanek (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Końskich)
– Maja Kijewska (Szkoła Podstawowa w Modliszewicach)
– Marta Wcisło (Szkoła Podstawowa w Modliszewicach)
Gimnazja:
Gimnazjum Nr 1 w Końskich:
– Agnieszka Trojanowska
– Klaudia Kamińska
– Michalina Duda
– Gabriela Kruszyna
– Katarzyna Wesołowska
– Marcin Górski
– Irmina Świtoń
– Emilia Młodawska
Gimnazjum Nr 2 w Końskich:
– Marcin Kuleta
– Gabriela Ciszek
– Agata Wróbel
– Marianna Cieślak
– Sara Włodarczyk
– Julia Tarasińska
– Jakub Kupisz
– Adrian Knez
Gimnazjum w Stadnickiej Woli:
– Agata Kowalska
– Wiktoria Jakubowska
– Maria Tusińska
– Aleksandra Zamachowska
– Zuzanna Sękowska
– Michał Wiąckiewicz
– Dominik Smołuch
– Jakub Jakubowski
– Karolina Stolarczyk

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support