Burmistrz Miasta i Gminy Końskie informuje, że Gmina Końskie prowadzi nabór wniosków o nieodpłatne usunięcie materiałów zawierających azbest w ramach realizacji „Gminnego programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta i Gminy Końskie”

W związku z tym osoby zamierzające wymienić eternitowe pokrycia dachowe lub usunąć zalegający na terenie ich posesji odpad zawierający azbest mogą składać odpowiednie wnioski w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich przy ul. Partyzantów 1 (pokój 24). Druki wniosków dostępne są na stronie internetowej Urzędu lub w pokoju nr 207 ( w zachodnim skrzydle pałacowym).

Na pokrycie kosztów związanych z realizacją „Gminnego programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta i Gminy Końskie”,  w roku 2018 otrzymano dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w wysokości 50% kosztów kwalifikowanych.

Do pobrania:

 

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support