Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na spotkanie w sprawie obecnych warunków gospodarczych oraz możliwości rozwoju przedsiębiorczości w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji sporządzanego przez Urząd Miasta i Gminy w Końskich.

Obecnie przygotowujemy diagnozę obszaru rewitalizacji, obejmującą analizę negatywnych zjawisk m.in. gospodarczych oraz lokalnych potencjałów występujących na terenie tego obszaru.

Są Państwo ekspertami w zakresie obecnych warunków gospodarczych w Końskich, a Państwa wiedza jest niezbędna do postawienia prawidłowej diagnozy sytuacji gospodarczej i ukierunkowania rozwoju obszarów objętych rewitalizacją. Chcielibyśmy poznać Państwa perspektywę, potrzeby, pomysły.

Opracowywany GPR umożliwi wprowadzenie narzędzi i pozyskanie środków oraz partnerów do inwestycji i działań mających na celu poprawę jakości życia w obszarach zdegradowanych, tj.:
• w centrum Końskich,
• w Sielpi Wielkiej,
• w Starej Kuźnicy.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022 r. o godzinie 10:30 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury przy ul. Partyzantów 9 i potrwa około godziny.

Uchwałą będąca podstawą prac znajduje się w Dzienniku Urzędowym Województwa Świętokrzyskiego pod tym linkiem: http://edziennik.kielce.uw.gov.pl/legalact/2022/2836/

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support