Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 22.04.2017r. zorganizował II Turniej mini-siatkówki chłopców Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

Zawody, zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Nieświniu. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne z Dziebałtowa, Kazanowa, Rogowa i Kazanowa . O godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański, po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

SP Kazanów-SP Rogów 2:0
SP Nieświń-SP Dziebałtów 2:1
SP Dziebałtów-SP Rogów 2:0
SP Kazanów-SP Nieświń 0:2
SP Nieświń-SP Rogów 2:0
SP Dziebałtów- SP Kazanów 2:0

Komisja sędziowska składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu wszystkich  punktów ustaliła , że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu.

Następne miejsca zajęły:
2.SP Dziebałtów
3.SP Kazanów
4.SP Rogów

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Krzysztof Bajor, ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu.
Za uzyskane miejsca w zawodach, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Końskie pan Krzysztof Obratański. Każdy zawodnik za udział w Turnieju, otrzymał nagrodę rzeczową, z logo reprezentacji Polski ( piórniki i pióra).
W przerwie rozgrywek, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce pani Agaty Zielińskiej, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Nieświniu, została przekazana nagroda w postaci ochraniaczy na kolana dla siatkarzy, ufundowana przez sponsora imprezy firmę handlową „TOMEX”. Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom, oraz zaproszonym gościom podziękował Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support