Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich w dniu 18.03.2017 r. zorganizował Turniej mini-siatkówki chłopców Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

Zawody zostały rozegrane w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kazanowie. Uczestniczyły w nich drużyny szkolne z Dziebałtowa, Nieświnia, Modliszewic i Kazanowa. 0 godzinie 9.00 Turniej otworzył i przywitał wszystkich obecnych Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Krzysztof Obratański, po czym rozpoczęły się zawody rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

SP Kazanów-SP Modliszewice 2:0
SP Nieświń-SP Dziebałtów 2:0
SP Dziebałtów-SP Modliszewice 2:0
SP Kazanów-SP Nieświń 2:1
SP Nieświń-SP Modliszewice 2:0
SP Dziebałtów- SP Kazanów 2:1

Komisja sędziowska, składająca się z nauczycieli w-f szkół uczestniczących w zawodach, po podliczeniu punktów ustaliła ,że 1 miejsce i Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Końskich zdobyła Szkoła Podstawowa w Nieświniu.
Następne miejsca zajęły:

2.SP Dziebałtów
3.SP Kazanów
4.SP Modliszewice

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Dawid Wąsik ze Szkoły Podstawowej w Nieświniu.
Za uzyskane miejsca w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczył v-ce Burmistrz Miasta i Gminy Końskie pan Marcin Zieliński. Każdy zawodnik za udział w Turnieju otrzymał nagrodę rzeczową. W przerwie rozgrywek wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez organizatorów imprezy, po którym na ręce pani Jolanty Kowalczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kazanowie zostały przekazane
od darczyńcy koszulki sportowe.

Po zakończeniu Turnieju organizatorom, wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom podziękował v-ce Burmistrz Miasta i Gminy w Końskich pan Marcin Zieliński.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support