Drodzy Mieszkańcy, zapraszam do zgłaszania kandydatur do Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta”. Posiadacie bowiem największą wiedzę na temat osób i instytucji najbardziej wyróżniających się w danej dziedzinie, dlatego liczymy na Państwa pomoc przy zgłoszeniu wybitnych osobowości działających na rzecz gminy.

Przyznanie tej nagrody ma na celu uhonorowanie osób fizycznych, prawnych, organizacji i podmiotów, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej wybitnie przyczyniają się do rozwoju gminy Końskie.

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:
1) Kultura,
2) Sport, turystyka i rekreacja,
3) Edukacja,
4) Przedsiębiorczość,
5) Dynamiczny i gospodarczy rozwój gminy Końskie,
6) Nagroda Specjalna,
7) Nagroda Honorowa.

Szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagród określa Regulamin przyznawania Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Końskie „Konecka Glorietta” dostępny poniżej. Zgłoszenia sporządzone na odpowiednim formularzu wraz z materiałami dokumentującymi osiągnięcia kandydata należy przesłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Końskich, 26-200 Końskie, ul. Partyzantów 1 z dopiskiem „Konecka Glorietta”, w terminie do dnia 15 lipca 2018 r.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Końskie

Krzysztof Obratański

Do pobrania:

Facebook
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support