Burmistrz Miasta i Gminy Końskie

Zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego sołectwo Modliszewice

Konsultacje odbędą się:

• 19 lutego r. 2019 r. (WTOREK), w godzinach od 14.00 do 17.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Modliszewicach – Modliszewice, ul. Franciszka Gasińskiego 2, 26-200 Końskie – sala gimnastyczna.

W trakcie konsultacji, będzie można zapoznać się z PROJEKTEM MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO OBEJMUJĄCEGO SOŁECTWO MODLISZEWICE oraz wnieść ewentualne uwagi i zastrzeżenia:
• osobiście w punkcie konsultacyjnym w dniu 19 lutego 2019 r.,
• w Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich do dnia 26 luty 2019 r.

Rozwiązania zawarte w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego sołectwo Modliszewice są wynikiem przeprowadzonej analizy urbanistycznej opierającej się o uwarunkowania ekofizjograficzne, ustalenia obowiązującego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Końskie oraz przepisy odrębne i wnioski złożone do projektu planu w toku procedury planistycznej.

Burmistrz Miasta i Gminy
Końskie
Krzysztof Obratański

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support