Nadeszła długo wyczekiwana kalendarzowa wiosna. Z tej okazji, tradycyjnie 21 marca przed Urzędem Miasta i Gminy w Końskich przedszkolaki z koneckich przedszkoli, pożegnały zimę i radośnie powitały wiosnę.

Na spotkanie, przygotowane przez Przedszkole nr 2 w Końskich oraz Urząd Miasta i Gminy w Końskich, przybyli Burmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Obratański wraz z zastępcami Krzysztofem Jasińskim i Marcinem Zielińskim, Naczelnik Wydziału Edukacji koneckiego magistratu Krystyna Milczarek, Zastępca Dyrektora Koneckiego Centrum Kultury Kamila Dobrowolska, dyrektorzy przedszkoli, nauczyciele i rodzice.

Było wesoło i kolorowo. Do parku zawitały wraz z „Panią Zimą”: „Pani Wiosna” motyle, biedronki, bociany i żabki. W tak barwnych strojach, które akcentowały nadchodzącą porę roku, przedszkolaki witały wiosnę śpiewając piosenki. Jesteśmy przekonani, że wiosna tak powitana, na pewno odwdzięczy się piękną pogodą.

Na zakończenie, dzieci wypuściły w niebo kolorowe balony wypełnione helem. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support