tereny
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą dotyczącą koneckich terenów inwestycyjnych. 


Województwo: Świętokrzyskie
Powiat: Konecki
Gmina: Końskie
Miejscowość: Końskie

Powierzchnia: ok. 40 ha

Tereny inwestycyjne zlokalizowane są na granicy miasta Końskie w okolicy miejscowości Kornica i Proćwin, przy drodze wojewódzkiej nr 728 relacji Grójec – Nowe Miasto Nad Pilicą – Końskie – Łopuszno – Jędrzejów, będącej jednocześnie na tym odcinku obwodnicą miasta Końskie.Droga ta łączy się w Końskich z drogą krajową nr 42 oraz w bliskiej odległości z drogą krajową nr 74.

Teren jest całkowicie uzbrojony w infrastrukturę techniczną (wodociąg, energia elektryczna- możliwość przyłącza o mocy powyżej 10MW, kanalizacja sanitarna i deszczowa, gazociąg) łącznie z komunikacją oświetleniową dróg, gotowy pod inwestycje.Tereny zostały podzielone na kilkadziesiąt działek o wielkości od 20 arów do 9 hektarów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określone są jako tereny przemysłowe, bez ograniczeń co do rodzaju prowadzonej działalności.

Przez oddalone  o 20 km Opoczno przebiega Centralna Magistrala Kolejowa,przez Końskie zaś linia kolejowa Skarżysko – Kam. – Koluszki wraz z bocznicą towarową.Odległość do międzynarodowych portów lotniczych to: 112 km. – Łódź, 129 km. – Warszawa i 172 km. – Kraków.

Facebook
.
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support